Henrik Nilsson

ro

WikiRank.net
wer. 1.6.3

Henrik Nilsson

Jakość:

Henrik Nilsson - kajakarz szwedzki. Artykuł „Henrik Nilsson“ w rumuńskiej Wikipedii posiada 3.4 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 0 referencji oraz 2 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w fińskiej Wikipedii. Jednak najbardziej popularną wersją językową artykułu jest angielska.

Ten artykuł jest cytowany 1 razy w rumuńskiej Wikipedii oraz cytowany 799 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Rumuński): Nr 53086 w październiku 2024 roku
  • Globalny: Nr 129504 w czerwcu 2020 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Rumuński): Nr 185117 w maju 2025 roku
  • Globalny: Nr 877267 w marcu 2025 roku

Dla danego artykułu znaleziono 16 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Fiński (fi)
Henrik Nilsson (meloja)
15.1244
2Chiński (zh)
亨里克·尼尔松
12.0741
3Norweski (no)
Henrik Nilsson (padler)
10.9123
4Hiszpański (es)
Henrik Nilsson
10.3176
5Polski (pl)
Henrik Nilsson (kajakarz)
8.6272
6Angielski (en)
Henrik Nilsson (canoeist)
6.0065
7Szwedzki (sv)
Henrik Nilsson
5.316
8Niemiecki (de)
Henrik Nilsson (Kanute)
5.1683
9Portugalski (pt)
Henrik Nilsson
5.1093
10Rosyjski (ru)
Нильссон, Хенрик (гребец, 1976)
5.0898
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Henrik Nilsson" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Szwedzki (sv)
Henrik Nilsson
26 283
2Angielski (en)
Henrik Nilsson (canoeist)
7 579
3Włoski (it)
Henrik Nilsson
4 396
4Francuski (fr)
Henrik Nilsson
3 338
5Hiszpański (es)
Henrik Nilsson
1 329
6Portugalski (pt)
Henrik Nilsson
1 235
7Norweski (no)
Henrik Nilsson (padler)
1 095
8Polski (pl)
Henrik Nilsson (kajakarz)
580
9Chiński (zh)
亨里克·尼尔松
570
10Ukraiński (uk)
Генрік Нільссон
541
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Henrik Nilsson" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Henrik Nilsson (canoeist)
83
2Szwedzki (sv)
Henrik Nilsson
58
3Chiński (zh)
亨里克·尼尔松
28
4Rosyjski (ru)
Нильссон, Хенрик (гребец, 1976)
12
5Włoski (it)
Henrik Nilsson
10
6Norweski (no)
Henrik Nilsson (padler)
9
7Niemiecki (de)
Henrik Nilsson (Kanute)
7
8Hiszpański (es)
Henrik Nilsson
6
9Rumuński (ro)
Henrik Nilsson
6
10Francuski (fr)
Henrik Nilsson
4
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "Henrik Nilsson" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Henrik Nilsson (canoeist)
31
2Włoski (it)
Henrik Nilsson
27
3Szwedzki (sv)
Henrik Nilsson
18
4Francuski (fr)
Henrik Nilsson
15
5Polski (pl)
Henrik Nilsson (kajakarz)
6
6Portugalski (pt)
Henrik Nilsson
6
7Rosyjski (ru)
Нильссон, Хенрик (гребец, 1976)
5
8Norweski (no)
Henrik Nilsson (padler)
4
9Chiński (zh)
亨里克·尼尔松
4
10Niemiecki (de)
Henrik Nilsson (Kanute)
3
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "Henrik Nilsson" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Niemiecki (de)
Henrik Nilsson (Kanute)
0
2Angielski (en)
Henrik Nilsson (canoeist)
0
3Hiszpański (es)
Henrik Nilsson
0
4Perski (fa)
هنریک نیلسون
0
5Fiński (fi)
Henrik Nilsson (meloja)
0
6Francuski (fr)
Henrik Nilsson
0
7Włoski (it)
Henrik Nilsson
0
8Niderlandzki (nl)
Henrik Nilsson (kanovaarder)
0
9Norweski (no)
Henrik Nilsson (padler)
0
10Polski (pl)
Henrik Nilsson (kajakarz)
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "Henrik Nilsson" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Angielski (en)
Henrik Nilsson (canoeist)
148
2Szwedzki (sv)
Henrik Nilsson
124
3Niemiecki (de)
Henrik Nilsson (Kanute)
67
4Włoski (it)
Henrik Nilsson
58
5Rosyjski (ru)
Нильссон, Хенрик (гребец, 1976)
54
6Francuski (fr)
Henrik Nilsson
52
7Norweski (no)
Henrik Nilsson (padler)
49
8Portugalski (pt)
Henrik Nilsson
47
9Niderlandzki (nl)
Henrik Nilsson (kanovaarder)
45
10Perski (fa)
هنریک نیلسون
35
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Rumuński:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Rumuński:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Rumuński:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Rumuński:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Rumuński:
Globalnie:
Cytowania:
Rumuński:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
deNiemiecki
Henrik Nilsson (Kanute)
enAngielski
Henrik Nilsson (canoeist)
esHiszpański
Henrik Nilsson
faPerski
هنریک نیلسون
fiFiński
Henrik Nilsson (meloja)
frFrancuski
Henrik Nilsson
itWłoski
Henrik Nilsson
nlNiderlandzki
Henrik Nilsson (kanovaarder)
noNorweski
Henrik Nilsson (padler)
plPolski
Henrik Nilsson (kajakarz)
ptPortugalski
Henrik Nilsson
roRumuński
Henrik Nilsson
ruRosyjski
Нильссон, Хенрик (гребец, 1976)
svSzwedzki
Henrik Nilsson
ukUkraiński
Генрік Нільссон
zhChiński
亨里克·尼尔松

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Rumuński:
Nr 185117
05.2025
Globalny:
Nr 877267
03.2025

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Rumuński:
Nr 53086
10.2024
Globalny:
Nr 129504
06.2020

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W rumuńskiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Republica Democratică Congo, Campionatul Mondial de Fotbal 2026, Senegal, Republica Congo, Campionatul Mondial de Fotbal, Societatea Română de Televiziune, Recordurile Campionatului Mondial de Fotbal, Lista finalelor Campionatului Mondial de Fotbal, Kylian Mbappé, România.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji